Безбар’єрність

Фельдшерський пункт Березівка

Фельдшерський пункт Боровиця

Фельдшерський пункт Давидки

#Безбарєрність: Пройди тренінг-семінар із соціальної згуртованості та безбар’єрного середовища у молодіжному секторі

Міністерство молоді та спорту України запрошує молодіжних працівників і працівниць брати участь у тренінг-семінарі із соціальної згуртованості та безбар’єрного середовища у молодіжному секторі.

16:54 27.03.2024

Безбар’єрність: Віктор Градівський провів нараду щодо виконання плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії безбар’єрного простору

24 жовтня під головуванням заступника начальника Житомирської ОВА Віктора Градівського відбулася нарада на тему: «Про виконання плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії безбар’єрного простору».

09:52 25.10.2023

#Безбарєрність: У Житомирі відбувся круглий стіл на тему: «Включення жінок – лідерок з інвалідністю в діяльність Житомирських територіальних громад»

18 жовтня в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», відбувся круглий стіл на тему: «Включення жінок – лідерок з інвалідністю в діяльність Житомирських територіальних громад».

16:28 19.10.2023

#Безбарєрність: Шість лікарень Житомирщини надають безоплатну стаціонарну реабілітаційну допомогу

Наразі у Житомирській області військові та цивільні зможуть безоплатно пройти реабілітацію в стаціонарі у 6 кластерних та надкластерних лікарнях із 11. До кінця 2023 року, на виконання доручення міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, така допомога стане доступною й у решті лікарень відповідного рівня області.

10:16 17.10.2023

#ТиЯк: Простими словами

Доктор медичних наук Олег Чабан знову завітав на подкаст «Простими словами». До Всесвітнього дня ментального здоров’я він розповів про психосоматику як науку, як наше тіло страждає від непроговорених емоцій і чому так важливо радіти маленьким речам.

10:41 11.10.2023

Віктор Градівський долучився до зустрічі щодо визначення плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

07 вересня за участю Радника – уповноваженого Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної відбулася зустріч щодо визначення плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 року № 372-р.

10:00 08.09.2023

#Безбар’єрність: Цифрова безбар’єрність

Безбар’єрність – це забезпечення рівних прав і можливостей. Це комплексний підхід до подолання бар’єрів: від поширення інклюзивних практик і впровадження доступності до піклування про психічне здоров’я, яке є основою добробуту кожної людини. Це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім.

09:35 31.08.2023

#Тияк?: Спецсезон подкасту від The Village Україна присвячений темі здоровʼя під час війни

Де знайти межу між болем і задоволенням, чи можна вилікувати дофамінову залежність і як замінити нездорову звичку здоровою. Гостею подкасту «Простими словами» цього тижня стала Анна Лембке — докторка медичних наук, авторка бестселера про компульсивні залежності «Дофамінове покоління».

08:47 29.08.2023