Децентралізація

#Децентралізація: бізнес області сплатив 883 мільйони гривень єдиного податку

За інформацією ГУ ДПС у Житомирській області, суб’єкти господарювання Житомирщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, упродовж січня-серпня поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 883,0 млн гривень єдиного податку.

09:54 15.09.2023

За перше півріччя 2023 року ЦНАПами та ВРМ Житомирщини надано майже 400 тисяч адміністративних послуг

В ході децентралізації громади отримали більш широкі повноваження, ресурси і відповідальність. Зокрема, постійно розширюється перелік послуг, які можуть надаватися на місцях. Мешканці громад очікують від місцевої влади зручних та якісних адміністративних послуг. Саме тому в громадах створюються сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) — єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах.

12:19 06.09.2023

Оголошується Третій щорічний конкурс історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”

Вже понад півтора року українці як ніколи об’єднані. Попри всі спроби ворога розділити нашу націю, ми єднаємося заради нашої спільної перемоги та заради європейського демократичного майбутнього України.

14:42 09.08.2023

#НАДХОДЖЕННЯ: В області зареєстровано 3000 платників екологічного податку

За 6  місяців цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів 27,6 млн гривень. Понад 20,7 млн грн з цієї суми спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн грн екологічного податку.

13:08 09.08.2023

#Децентралізація: За п’ять місяців цього року платниками Житомирщини сплачено майже 5,9 млрд грн ЄСВ

Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області. Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників податків Житомирщини протягом п’яти місяців цього року становлять 5 млрд 879,8 млн гривень, в т.ч. від фонду оплати праці за найманих працівників в сумі понад 5724,2 млн. грн., від фізичних осіб-підприємців – 150,4 млн грн.

14:23 08.06.2023

Понад 5,1 мільярда гривень сплачено платниками податків Житомирщини

Протягом останніх трьох місяців, до державного та місцевого бюджетів надійшло більш ніж 5,1 мільярда гривень від платників податків Житомирщини. Порівняно з минулорічною сплатою, надходження збільшились у 1,5 рази. Про це повідомляє Головне управління ДПС у Житомирській області.

10:47 13.04.2023

Децентралізація: Землекористування в громаді. Практичні рекомендації експертів Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”

Земельні ресурси є основою для формування просторового та стратегічного планування розвитку громади, а також джерелом фінансового наповнення місцевого бюджету громад.

12:44 23.03.2023

Децентралізація: 14 березня громади Житомирщини запрошуються до участі в онлайн-зустрічі щодо механізмів компенсації за пошкоджене та знищене під час війни майно. РЕЄСТРАЦІЯ

14 березня об 11:00 Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України проводять Координаційну онлайн-зустріч «Законодавчі механізми компенсації за пошкодження та знищення об’єктів нерухомого майна внаслідок військової агресії російської федерації».

11:13 13.03.2023

Децентралізація: запровадження та здійснення державного контролю за використанням та охороною земель. Роз’яснення для громад

Експерти Програма DOBRE розробили рекомендації для органів місцевого самоврядування щодо запровадження та здійснення державного контролю за використанням та охороною земель відповідно до статті 6-1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» від 19 червня 2003 року № 963-IV.

10:45 06.03.2023