Децентралізація

Децентралізація: Казначейське обслуговування місцевих бюджетів – експертне роз’яснення новацій лютого 2023 року

Незабаром набувають чинності зміни до Порядку №938, внесені наказами Міністерства фінансів України від 30.12.2022 №477 «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» та від 23.01.2023 №35 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 30 грудня 2022 року N 477».

11:06 23.02.2023

Продовження децентралізації: фокус на підвищенні стандартів прозорості, захищеності та підзвітності місцевого самоврядування

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України в співпраці з Парламентом, органами місцевого самоврядування (ОМС) та громадськістю продовжить реалізацію реформи децентралізації.

10:51 21.02.2023

#децентралізація: Понад 200 підприємств харчової та переробної промисловості забезпечують надходження до бюджету Житомирщини

Харчова та переробна промисловість Житомирської області має різносторонні вектори розвитку. Це важлива складова агропромислового комплексу, представлена хлібопекарськими, молокопереробними, м’ясопереробними, кондитерськими, цукровими, борошномельними та іншими підприємствами, загальною кількістю понад 200 суб’єктів різних форм господарювання. Продукти з Житомирщини цінуються в усьому світі, значна їх частина експортується.

13:16 26.01.2023

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: За користування поліськими лісами, водою і надрами до бюджетів надійшло 457,3 млн грн

За 2022 рік 198,4 млн грн податків за користування природними ресурсами поповнили місцеві бюджети Житомирщини та майже 258,9 млн грн надійшло в державний бюджет України. Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.

09:00 19.01.2023

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: На підтримку ЗСУ платники податків Житомирщини перерахували понад 935 мільйонів гривень військового збору

Упродовж 2022 року платниками податків області перераховано до державного бюджету 935,3 мільйонів гривень військового збору. Порівняно з 2021 роком надходження збору зросли на 73,2% або на 395 мільйонів гривень. У грудні надійшло 118,8 мільйонів гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Житомирській області.

13:11 16.01.2023

#Децентралізація: Роботодавці Житомирщини спрямували до фондів понад 13,3 млрд гривень єдиного внеску

У 2022 році легальний бізнес Житомирської області спрямував 13 млрд 331,2 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.

14:04 11.01.2023

#Децентралізація: До уваги громад Житомирщини! Триває прийом заявок на навчання у Школі проєктного менеджементу

Міжнародний республіканський інститут запускає Школу проєктного менеджменту для представників місцевого самоврядування, щоб допомогти реалізувати проєкти по відбудові громад.

10:40 06.01.2023

В обласному центрі відбувся діалог на тему "Оптимізація адміністративно-територіального устрою"

19 грудня в Житомирі відбувся відкритий діалог на тему «Оптимізація адміністративно-територіального устрою та її вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів», який організовано Парламентським Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

11:24 20.12.2022

#Децентралізація: До уваги громад Житомирщини! Розпочато прийом заявок на навчання у Школі проєктного менеджементу

11:24 20.12.2022

Децентралізація: Створення і організація функціонування центрів культурних послуг у громадах. Методичні рекомендації

Міністерство культури та інформаційної політики України створило «Методичні рекомендації щодо створення і організації функціонування центрів культурних послуг у територіальних громадах».

09:29 07.12.2022