Оголошення

До уваги жителів Житомирщини! Запрошуємо на мистецький захід в рамках проєкту Міжнародного вишитого рушника єднання «Цвіт вишиванки»

Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації інформує, що 04 жовтня 2023 року о 13:00 у приміщенні Житомирського обласного українського академічного музично-драматичного театру імені І. Кочерги відбудеться урочистий захід у рамках проєкту Міжнародного вишитого рушника єднання «Цвіт вишиванки».

10:40 26.09.2023

Увага! Увага! Увага! Шановні жителі Горщиківської громади!

19.08.2023 р. у Будинку культури с. Горщик відбудеться благодійний ярмарок та концерт, приурочений Дню незалежності. Всі кошти, отримані із заходу, будуть спрямовані на придбання автівки для наших захисників. Запрошуємо всіх охочих!

13:07 17.08.2023

Щодо перекваліфікації ветеранів війни

Компанія Main Academy відповідно до міжнародних стандартів i вимог дае можливість ветеранам війни у стислі терміни здобути безкоштовно одну із трьох наступник професій у сфері інформаційних технологій:

09:18 28.06.2023