На території Горщиківської ОТГ відкрили перший в Коростенському районі пам’ятник Тарасу Шевченку!

Дата: 27.08.2018 16:58

23 серпня у день Державного Прапора України у селі Горщик лунало шевченківське слово, і не дарма, адже, цього дня Горщиківська громада мала ще один привід для свята - сьогодні відбулось відкриття пам’ятника українському мислителю, поету, художнику і просвітителю, Великому Кобзареві – Тарасу Григоровичу Шевченку, який постав перед центральним входом до Горщиківського ліцею.

Виконане погруддя митцю із бронзи, розміром 1,5 натури, розміщене на тумбі із червоного граніту, де викарбувані рядки:

«Наша душа, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!»

На відкриття пам’ятника завітали почесні гості – голова Коростенської районної державної адміністрації Сергій Дмитрук із заступниками, народний депутат України від БПП «Солідарність» Володимир Арешонков, голова Коростенської районної ради Василь Клименко, щоб віддати шану українському патріоту, велетню духу, митцю могутньої творчої сили, співцеві волі народної.

Слово для привітання всіх присутніх з знаменною подією було надано голові Коростенської районної державної адміністрації Сергію Дмитруку, котрий наголосив, що нарешті у Коростенському районі з’явився перший пам’ятник великому митцю, і тепер на шевченківські дні велика дружня громада Коростенщини матиме особливе місце для вшанування пам’яті великого Кобзаря, а учням Горщиківської школи щодня даний меморіал даруватиме натхнення та мотивацію до нових звершень в ім’я безмірної любові до країни та власної землі.