Горщиківській ОТГ 2 роки: багато зроблено та ще більше планів на майбутнє.

Дата: 28.08.2018 14:21

Фото без описуВідремонтований дитячий садочок, нове вуличне освітлення, автобус для громади, заходи з ремонту та енергоефективності ліцеїв, ремонт будинку культури, встановлення пам’ятників, проведення мережі Інтернет та багато іншого вже зроблено в Горщиківській ОТГ. Об’єднаній громаді всього два роки. Проте за цей час вже багато чого зроблено і вже є безліч амбітних планів на майбутнє.

Горщиківська сілька ОТГ в Коросенському районі була створена 22 липня 2016 року. До складу громади входять такі села: Горщик, Вигів, Давидки, Видень, Дружбівка, Боровиця, Краснопіль, Березівка, Жупанівка, Піски.  Населення ОТГ складає майже 4 тисячі осіб.

Голова Горщиківської сільскої ОТГ Анатолій Шишковський розповідає, що за два роки існування громади вже встигли чимало зробити. Але планів на майбутнє ще більше: від ремонту та реконструкції  адміністративних будівель до встановлення дитячих майданчиків.

За кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету проводяться реконструкція-термосанація будівлі Горщиківського ДНЗ «Берізка». За співфінансуванням з ДФРР реконструйовали вуличне освітлення в селах Краснопіль, Вигів, Давидки, Березівка Коростенського району. Також придбали автобус, провели  термосанацію покрівлі Горщиківського ліцею, зроблені поточні ремонти в  Горщиківському ліцею та його філіях у с. Вигів та с. Давидки.

У Горщиківському садочку «Берізка» та в садочку «Сонечко» у с. Вигів провели заходи з енергоефективності: замінили вікна та двері. Вже провели косметичний ремонт будинку культури в с. Давидки та сільського клубу в с. Боровиця, для Горщиківського будинку культури придбали костюми. Також встановили обеліск невідомому солдату в с. Вигів та встановлено бюст Т.Г. Шевченку.

За словами Анатолія Шишковського, в на території громади систематично проводяться роботи санітарної очистки дерев в населених пунктах, впорядковується клажовище, здійснюється поточний ремонт доріг місцевого значення. Крім того, за кошти місцевого бюджету цього літа оздоровили 65 дітей.

За період об’єднання Горщиківською сільською радою було залучили додаткових коштів на суму до 330 тис. грн. завдяки укладанню договорів оренди на управління спадщиною з сільгосппідприємством.

Плани Горщиківської ОТГ на найближче майбутнє:

-          Провести санітарне очищення села, утримання сміттєзвалища та утилізація відходів;

-          Зробити освітлення вулиць с. Боровиця,с. Дружбівка,с.Видень;

-          Провести реконструкцію-термомодернізацію будівлі Горщиківської сільської  ради;

-          Встановити автобусну зупинку в с. Горщик на вул. Центральній;

-          Замінити огорожі Горщиківського ліцею;

-          Встановити дитячі майданчики.

Фото без описуhttp://oda.zt.gov.ua/images/news/2018_07/IMG-3f7da727860605572d45ca8bb962aad9-V.jpg