Сердечно вітаємо з ювілеєм священника Свято-Димитріївської церкви Дмитра Тичину

Дата: 29.05.2020 14:47

Свій ювілей, 45-річчя від дня народження, сьогодні відзначає священник Свято-Димитріївської церкви Дмитро Тичина!

Щиро і сердечно вітаємо його зі святом та хочемо побажати душевних сил і тілесного здоров’я! Нехай мир і любов примножаться в вашому житті! Нехай Ангел-охоронець буде вашим вірним супутником по дорозі земного життя і нехай він ретельно оберігає ваше дорогоцінне здоров’я!

Хай душевна радість перебуває з вами вічно, нехай допомога Бога відчувається вашим серцем! Духовних дарів вам, всеспасительной любові, благодаті Божої, міцної віри, незгасаючої надії і, звичайно ж, великої сили духу встояти перед гріхами земними!

Добрих парафіян вам в будинок, і бажаємо, щоб до кожного ви могли знайти свій підхід! Хай слово Боже веде вас по вірному шляху! І нехай вам буде легко і радісно йти по життю!

Допомоги Господньої вам в усіх справах і починаннях! Нехай світлий дух віри освятить вас! З небес нехай долине до вашого слуху ангельський спів! Хай береже вас Бог! З Днем Народження!