ВАЖЛИВО! Обласна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення не запроваджувати послаблення протиепідемічних заходів

Дата: 08.06.2020 13:30

У зв’язку зі збільшенням кількості нових випадків захворювання на коронавірус COVID-19 на Житомирщині — 156 за минулий тиждень (1-7 червня) — на території області посилено протиепідемічні заходи, особливо під час вихідних та святкових днів.

Так, 5 червня на позачерговому засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативи голови ОДА Віталія Бунечка було прийнято рішення про посилення карантинних заходів на території Житомирської області.

“Враховуючи показники епідемічної ситуації тимчасово не запроваджувати послаблення протиепідемічних заходів на території області, визначених постановою постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (зі змінами від 03 червня 2020 року № 435)”, — йдеться у протоколі засідання.

Зокрема до моменту стабілізації епідемічної ситуації в області НЕ дозволяється діяльність закладів:

• харчування — приймання відвідувачів у приміщеннях;
  • культури, зокрема з прийманням відвідувачів, у тому числі культурних заходів;
  • що надають послуги з розміщення.

Також НЕ можна проводити релігійні заходи та богослужіння.

Особи, які досягли 60-річного віку, мають й надалі дотримуватися режиму самоізоляції.

В області регулярно здійснюватимуться перевірки роботи ринків та магазинів щодо дотримання карантинних заходів, а також під час перевезень громадян міським, приміським та міжміським транспортом.

Пам’ятайте! Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

• ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
  • носіть захисну маску в громадських місцях;
  • уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції;
  • не виходьте без нагальної потреби з дому.

Повідомляють на сайті Житомирської ОДА