Увага, конкурс для молоді!

Дата: 16.06.2020 09:45

Серед свят, які відзначає наша країна, День молоді – особливе й унікальне, як і сама молодість. Це відповідальний період , коли людина вступає в самостійне життя, приймає свої перші рішення, робить свій професійний вибір, планує майбутнє.

Тож, сектор культури, молоді та спорту Коростенської РДА пропонує використати всі переваги цієї пори і запрошує молодь Коростенського району (і дівчат, і хлопців!) віком від 18 до 25 років взяти участь у фотоконкурсі «Красива молодь Коростенщини в роботі, в творчості, в житті» .

Що для цього потрібно?

А потрібно надіслати одне власне фото (якісне, креативне, красиве, цікаве, оригінальне…)  на електронну адресуviddilkulturi.rda@ukr.net або особистим повідомленням на сторінку «Коростенський РБК», зазначивши ім’я та прізвище, вік, місце проживання, навчання чи роботи, моб.телефон (а раптом перемога?!).

Фото приймаються з моменту публікації оголошення про конкурс і до 24-ї години 21 червня. Надіслані фото будуть розміщені на сторінці «Коростенський РБК» для голосування серед користувачів Фейсбук з 21 по 25 червня.

Троє переможців будуть визначені за кількістю позитивних лайків і відзначені дипломами переможця та подарунками від організатора конкурсу. Можливі й додаткові відзнаки…

Тож, не зволікайте і включайтесь в захоплюючі перегони!

Сектор культури, молоді та спорту Коростенської РДА