В Горщиківській громаді з професійним святом привітали медичних працівників

Дата: 19.06.2020 15:34

Напередодні професійного свята - Дня медичних працівників голова Горщиківської сільської ради Анатолій Шишковський спільно зі своїм заступником Миколою Литвинчуком з радістю та почуттям глибокої шани привітали медичних працівників амбулаторії, Горщиківського  ліцею, дитячих садків, ФАПів, а також поважних медиків - ветеранів Горщиківської ОТГ.

Очільник громади висловив слова щирої подяки кожному медику громади, побажав міцного здоров’я, родинного щастя, затишку, миру та добробуту. Із вдячністю до їх надзвичайно важливої справи, подарував квіти.

"Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію", - відзначив Анатолій Шишковський.