Горщиківська громада
Житомирська область, Коростенський район

День молоді по-новому: долучайтеся до онлайн-заходів

Дата: 26.06.2020 13:53
Кількість переглядів: 300

У рамках відзначення Дня молоді Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський молодіжний центр запрошують на знакову подію для молоді – офіційне відкриття державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр».

Пріоритетні напрями діяльності Центру – розвиток молодіжної інфраструктури, активізація участі молоді, розвиток компетентностей та спроможності молоді, національно-патріотичне виховання.

Окрім цього, планується запустити онлайн-марафон «Молодь на зв’язку». У форматі онлайн буде спілкування з молоддю з різних куточків України. Мета заходу – висвітлення успішного досвіду та інструментів молодіжної роботи, що існують у різних громадах нашої країни!

Під час марафону також відбудеться презентація проєкту «Молодіжна політика в України: аналітика, політика, практика».

Також на вас чекають:

• розіграші та сюрпризи;
  • цікаві гості та зіркові включення;
  • квіз-гра до Дня молоді та багато іншого.

Долучитися до спільного відзначення Дня молоді ви можете, заповнивши цю форму до 26.06 (включно): https://cutt.ly/wuB0KW4 або за посиланням: https://youtu.be/w3CYpNmCClk

Довідково. День молоді – свято, яке відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді».

Свято встановлене «На підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України».

Цього року День молоді в Україні відзначається 28 червня.