Село Давидки одне із тих небагатьох сіл, де встановлено бювет питної води в Коростенському районі

Дата: 08.07.2020 14:09

Про це зазначають на офіційному сайті Коростенської районної державної адміністрації. Зокрема там пишуть, що на сьогоднішній день в рамках районної програми «Питна вода Коростенщини» за ініціативи районної влади, фінансової підтримки з місцевих бюджетів вже встановлено бювети з питною водою та водою для господарських потреб в таких населених пунктах:

• в селі Давидки (Горщиківська ОТГ);
  • в селах Ришавка, Розівка, Купище, Мойсіївка (Ушомирська ОТГ);
  • в селах Васьковичі, Кожухівка, Межирічка, завершується будівництво бювету в селі Грозине (Коростенський район).

Відначимо, що до кінця року планується встановлення ще кількох бюветів в інших населених пунктах району. Також зауважимо, що вищезазначені бювети встановлені нині там, де активно включаються в роботу сільські ради на чолі із сільськими головами.

Довідково. У складний інженерно-технічний комплекс бювета входить артезіанська свердловина, надземне архітектурна споруда, фільтрувальні установки, інженерні комунікації. Над свердловиною споруджується павільйон бюветной роздачі води. Бювети надійно захищені від природних забруднень завдяки багатошаровій товщині ґрунтів.

Інтерактивна карта розміщення бюветів за посиланням.

В свою чергу Горщиківська сільська рада ще раз висловлює директору ТОВ «ВП»Полісся» Володимиру Левківському, слова щирої подяки за вирішення питання, щодо забезпечення жителів села Давидки питною водою.