Нагадуємо про обмеження та відповідальність, що стосуються посіву снодійного маку та конопель

Дата: 15.07.2020 11:40

Нагадуємо жителям Горщиківської об’єднаної територіальної громади про існування визначених законодавством обмежень, що стосуються посіву снодійного маку та конопель. За їх порушення передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Так, незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин або конопель у кількості до 10 рослин - караються штрафом від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Посів або вирощування маку в кількості від 100 до 500 рослин або конопель від 10 до 50 розцінюється вже як кримінально каране діяння, за яке передбачено, в тому числі, і арешт до 6 місяців або обмеження волі строком до 3 років.

Прес-офіцер Коростенського ВП

Олена ВОЛКОВСЬКА.