Анатолій Шишковський взяв участь у відкритих Зборах Житомирського регіонального відділення Асоціації громад

Дата: 30.07.2020 13:32

27 липня голова Горщиківської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шишковський на запрошення Всеукраїнської асоціації громад (ВАГ) взяв участь у відкритих Зборах Житомирського регіонального відділення Асоціації громад, що відбулись в конференц-залі Богунської районної ради у місті Житомирі.

На порядок денний зборів було винесено наступні питання:

1. Про діяльність Всеукраїнської асоціації громад з реалізації Стратегії діяльності Асоціації на період до місцевих виборів 2020 року.

2. Про хід та результати адміністративно-територіальної реформи: проблеми формату окремих громад і районів – позиція та подальші дії Асоціації.

3. Про внесення змін до Конституції: хід процесу та позиція Асоціації.

4. Про зміни до виборчого законодавства: політизація місцевих виборів та робота Асоціації з метою мінімізації негативних наслідків для громад.

5. Про налагодження діяльності Регіонального відділення Асоціації та про його взаємодію з органами виконавчої влади області.

6. Вибори Голови Регіонального відділення Асоціації.

7. Вибори делегатів від області на Загальні збори Асоціації. 8. Різне.

Збори провели члени Правління ВАГ від Житомирської області Наталія Семенюк - Семенівський сільський голова ОТГ та Іван Онищук - Городницький селищний голова ОТГ, а також директор з розвитку - заступник керівника Виконавчої дирекції Ігор Абрам’юк.

У Зборах також взяв участь заступник Голови ВАГ Сергій Замідра - Немішаївський селищний голова, Київщина.

Нагадуємо, що членами утвореної у 2009 році Всеукраїнської асоціації громад (до 28.11.2019 Асоціація діяла під старою назвою: Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, ВАССР) є абсолютна більшість сільських та селищних рад, а також – на підставі нових рішень чи за правонаступництвом – ради практично усіх ОТГ (у тому числі міських), до складу яких увійшли громади-члени Асоціації.