Випускний 2020, Горщиківський ліцей. ВІДЕО

Дата: 31.07.2020 14:16

Шановні наші випускники! Вітаємо вас із завершенням навчання в Горщиківському ліцеї! Бажаємо від щирого серця сміливо ступати на стежку дорослого життя, взявши з собою свою мрію і теплі дитячі спогади! Нехай старт у доросле життя буде веселим, нехай подальший ваш шлях буде ознаменований щастям і радістю!

Зараз ви відчуваєте трепет серця, надію в душі, адже попереду самостійний шлях до успіху, нових знань, своїх мрій. Вже зовсім скоро ви оберете двері, що приведуть вас до щастя, радості і звершень.

Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних та ваших вчителів пишатися вами і згадувати з ностальгією навчальні роки! Хай удача скрізь і всюди супроводжує вас і повертає додому, до вашої малої Батьківщини в Горщиківську об’єднану територіальну громаду! Зі святом!

З повагою,

голова Горщиківської сільської ради Анатолій Шишковський,