Ми працюємо над тим, щоб перебування дітей та дорослих в наших навчальних закладах було безпечним!

Дата: 28.08.2020 13:30

Відповідно до рекомендацій головного санітарного лікаря України з метою захисту дітей та дорослих навчальних закладів Горщиківської об’єднаної територіальної громади Горщиківською сільською радою були закуплені дистанційні прилади термометрії, миючі, дезинфікуючі засоби та антисептики, одноразові паперові рушники на суму 27 тис. грн.

Відзначимо, що персоналом дитячих садків, Горщиківського ліцею та його філій приведена у відповідність до вимог поточна документація, в тому числі розроблений алгоритм дій при прийомі дітей, тощо. Визначена та окреслена соціальна відстань для дітей та батьків, належним чином викладена інформація у вигляді стендів з профілактики короновірусної інфекції.

Нагадаємо, що в Україні встановлено нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – рішення комісії ТЕБ та НС. Відповідно до рішення, яке було прийняте 27 серпня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Коростенський район потрапив до «помаранчевої» зони.