Участь спеціаліста соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю у вебінарі Міністерства соцполітики

Дата: 08.09.2020 16:18

Сьогодні Міністерство соціальної політики України спільно з Міністерством внутрішніх справ та Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини та сім’ї Аксаною Філіпішиною провели вебінар з питань забезпечення безпеки дітей в рамках реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585 „Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах”.

Участь у вебінарі також взяли заступник Міністра соціальної політики Борис Лебедцов, заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, представники Національної поліції України та її територіальних органів, керівники структурних підрозділів обласних державних адміністрацій (служб у справах дітей, департаментів освіти, департаментів охорони здоров’я, центрів соціальних служб).

Горщиківську сільську раду у вебінарі представила спеціаліст соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Олена Лопко.

Проведення заходу здійснювалось за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні і ГС „Українська мережа за права дитини”.