Привітання з Днем захисника України, українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 13.10.2020 16:47

14 жовтня ми вітаємо не лише сучасних воїнів і героїв, а також згадуємо козаків - мужніх захисників, які споконвіку стояли на сторожі української державності.  День козацтва встановлений в Україні за указом Президента від 1999 року і приурочений до свята Покрови Пресвятої Богородиці, що відзначається православною церквою щорічно 14 жовтня. Діву Марію вважали заступницею українських козаків, а на Покрову запорізькі воїни завжди обирали своїх старшин.

Тому 14 жовтня – свято в Україні, в якому переплелися давні козацькі традиції та історія сучасних героїв-патріотів. Зараз ми чітко знаємо, хто такий захисник України. Він виникне в уяві кожного і навряд чи в образі лише однієї людини. Це день наших воїнів – захисників і героїв. Тих, хто повернувся і хто назавжди залишився на війні. Тих, хто досі боронить країну. Це день волонтерів і медиків, які визначили свої пріоритети у цій війні. День дітей, які пишуть воїнам листи і тих, хто говорить правду про війну.

Від імені Горщиківської сільської ради сьогодні я щиро вітаю всіх зі святом, із Покровою Пресвятої Богородиці, нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого. та бажаю кожному захиснику незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави.

З повагою та від імені Горщиківської громади

голова Горщиківської сільської ради

Анатолій Шишковський.