Учні Горщиківського ліцею взяли участь в районному конкурсі соціальної реклами

Дата: 19.10.2020 13:39

В рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області проведено районний конкурс соціальної реклами, спрямований на протидію торгівлі людьми, подолання гендерних стереотипів в суспільстві, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, подолання проблем домашнього насильства, насильства за ознакою статі, жорстокого поводження з дітьми.

Більше двох десятків кретивних та цікавих робіт від учнівської молоді з 10 загальноосвітніх навчальних закладів району було надіслано на конкурс. Усі роботи відповідали меті і завданням конкурсу.

Свою роботу на конкурс подали і учні нашого Горщиківського ліцею. І хоча вони не вибороли перможного місця, ми щиро вдячні кожному за активну участь в конкурсі, за вашу позицію щодо недопустимості булінгу ні в школі, ні в житті. Ви найкращі!