Роз’яснення МОЗ України: щодо форми довідки медичної установи про стан здоров’я осіб, які підлягають самоізоляції та виявили бажання проголосувати за місцем перебування

Дата: 21.10.2020 16:21

Міністерство охорони здоров’я України на виконання пункту 4 протоколу № 2 засідання Міжвідомчої робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади щодо створення належних умов для проведення виборів 25 жовтня 2020 року та з метою надання практичної допомоги при здійсненні протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів інформує.

Пунктом 12 Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641, передбачено, що виборцям, які підлягають самоізоляції відповідно до пункту 20 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рекомендується здійснювати голосування за місцем перебування. Виборці, які виявили бажання проголосувати за місцем перебування, не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів повинні подати заяву з доданою довідкою медичної установи про стан їх здоров’я для прийняття відповідною дільничною виборчою комісією на її засіданні рішення щодо їх включення до витягу із списків виборців для голосування за місцем їх перебування.

Враховуючи зазначене, виборцям, які перебувають на самоізоляції та виявили бажання проголосувати за місцем перебування лікарем або закладом охорони здоров'я може бути видано:

Виписку із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма первинної облікової документації № 027/о), що затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14 лютого 2012 року № 110 «Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров'я незалежно від форми власності та підпорядкування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 661/20974;

або Витяг з Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я відповідно до Порядку ведення Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 28 лютого 2020 року № 587 «Деякі питання ведення Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 березня 2020 року за № 237/34520.

Зазначені документи не повинні містити даних, які становлять медичну таємницю.

Міністр МОЗ України

Максим Степанов