Віддаючи шану ветеранам Другої світової війни та пам`ятаючи про їх героїчний подвиг

Дата: 29.10.2020 14:50

Сьогодні до ветеранів партизанського руху Горщиківської об’єднаної територіальної громади Михайла Яковича Вигівського та Іскоростенського Миколи Михайловича завітали поважні гості.

Привітати з Днем визволення України, який традіційно відзначається 28 жовтня, та подарувати солодощі, а також доставити учасникам Другої світової війни вітальний лист від імені голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка та голови Коростенської районної ради ветеранів Миколи Фещенка завітали заступник голови Коростенської РДА Артем Майданик та сам Микола Якович Фещенко.

Спілкуючись з ветеранами, гості побажали їм міцного здоровя, родинного тепла, затишку, шани та поваги від людей, ще довгих років життя.