Триває відбір учасників онлайн-тренінгу "Ефективні комунікації в громаді – як бути почутим"

Дата: 11.11.2020 10:00

Проект ЄС House of Europe проводить конкурс для молодих лідерів на участь в онлайн-тренінгу Active Citizens Camp на тему: «Ефективні комунікації в громаді – як бути почутим».

Active Citizens Camp online — платформа, що об’єднує молодіжних лідерів з усієї України. За три тижні у таборі учасники познайомляться з такими ж активістами й віднайдуть мотивацію та інструменти для налагодження ефективних комунікацій в громаді.

Табір складається з двох змістових модулів. Перший модуль присвячений усвідомленню своєї мотивації займатися активізмом, конструктивному діалогу та плануванню сталих соціальних ініціатив. У цій подорожі учасників направлять досвідчені фасилітатори, що працюють за методологією «Активні Громадяни». Другий модуль досліджує ефективні комунікації. З нього молоді лідери дізнаються як розробити комунікаційну стратегію: визначати цільові аудиторії, канали комунікацій та показники ефективності. Нові знання зможуть застосувати на практиці під час симуляційної гри.

Подача заявок на конкурс триває до 16 листопада.

Більше про конкурс та подачу заявки тут - https://houseofeurope.org.ua/opportunity/121.