Засідання першої установчої сесії депутатів Горщиківської сільської ради VIII скликання відбулось

Дата: 24.11.2020 15:50

На початку засідання про підсумки виборів депутатів Горщиківської сільської ради та Горщиківського сільського голови пристуніх проінформувала голова Горщиківської сільської територіальної виборчої комісії Степанчук І.В.

Відтак, до своїх повноважень приступив голова Горщиківської об’єднаної теритоіальної громади Олексій Туровський та новообрані депутати.

На засіданні першої сесії депутатів Горщиківської сільської ради VIII скликання також були присутні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, попередник Олексія Туровського - Анатолій Шишковьский.

В свою чергу очільник району Юрій Тарасюк привітав новообраних голову та депутатів Горщиківської сільської ради, побажав їм плідної роботи та подякував всім, хто взяв участь у виборах.