Шановні жителі Горщиківської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 10.12.2020 10:10

На жаль, на сьогоднішній день ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Україні залишається непростою. Як відомо, Кабінет Міністрів України під час позачергового засідання 9 грудня ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Попереду розпочинається цикл новорічно-різдвяних свят. Проте хочу нагади всім і кожному, що усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашої громади. Тому я буду вдячний кожному з вас за дотримання правил карантину, за самоізоляцію після поїздки за кордон, за вчасне звернення до лікаря та телефонний дзвінок на гарячу лінію.

Закликаю всіх, враховуючи ситуацію, не виходити без потреби з дому, спілкуватись із близькими за допомогою телефону, максимально обмежити коло контактів, користуватись засобами індивідуального захисту.

Ми обов’язково подолаємо це випробування разом! Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!

Голова Горщиківської сільської ради Олексій Туровський.