Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей

Дата: 08.02.2021 15:07

Сьогодні в Горщиківській сільській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Горщиківської сільської ради. Участь в конкурсі взяли три учасниці: Андріївська Наталія Сергіївна, Власюк Катерина Василівна, Лопко Олена Сергіївна.

Конкурс розпочався о 10.00 год. Підсумки було підведено близько 14.00. В результаті проведеного конкурсу посаду начальника Служби у справах дітей Горщиківської сільської ради отримала Андріївська Наталія Сергіївна, яка набрала 19,8 балів.

Наталія Сергіївна має вищу педагогічну освіту. Працювала вчитем початкових класів, директором Виговського закладу дошкільної освіти "Сонечко".

Фото без описуФото без описуФото без опису

Щиро вітаємо Наталію Сергіївну Андрієвську з посадою та зичимо їй успіхів в роботі!