У лютому пройде цикл семінарів для депутатів місцевих рад

Дата: 19.02.2021 12:01

В рамках проєкту "Адвокати спільнот" за фінансової підтримки European Endowment For Democracy у лютому відбудеться цикл семінарів для депутатів місцевих рад.

22 лютого, 19.00 - Практичні кейси успішного місцевого самоврядування, Володимир Шматько, міський голова м.Чортків, Тернопільська область.

23 лютого, 19.00 - Як збалансувати податкові інтереси громади та бізнесу - Оксана Продан, голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця", член Комітету Верховної ради України 7 та 8 скликань із питань податкової та митної політики.

24 лютого, 19.00 - Практичні кейси успішного місцевого самоврядування - Тарас Кучма, міський голова Дрогобича, Львівська область.

25 лютого, 19.00 - Гендерні аспекти розвитку громади, Ольга Неманежина, гендерна експертка, керівниця ГО «Рада жіночих ініціатив».

26 лютого, 19.00 - Практичні кейси успішного місцевого самоврядування - Юрій Бова, міський голова м.Тростянець, Сумської області.

Для участі заповніть реєстраційну форму http://bit.ly/2UCci4z

Підтвердження участі у семінарах разом із посиланням на zoom буде надіслане на вказану в формі реєстрації електронну адресу.

Участь - безкоштовна, пряма трансляція також відбуватиметься на фейсбук-сторінці АНТС.

Подія https://www.facebook.com/events/791396115133273/