20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2021 09:00

20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні. В цей день хочеться згадати ту щиру відвагу, силу духу та стійкість усіх тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності. Це люди різного віку та статі, яким було небайдуже майбутнє держави. Вони приходили на Майдан свідомо, відстоюючи права і свободи кожної людини.

Все те, що відбувалося на головній площі столиці, вже вписано в історію «трагічними нитками» подій. Це доленосний період для України, її народу. Ми будемо пам’ятати і не забудемо Євромайдан та його героїв.

Тих сто людей, які були один для одного чужими, об’єднала єдина мета і бажання – вплинути на майбутнє країни, відстояти ідеали демократії. Вони мимоволі сформували «обличчя» нашої Батьківщини для усього світу. Україну сприймають як волелюбну, незламну, сильну, освічену, патріотичну країну.

Давайте згадаємо тим, хто поклав своє життя за те, щоб ім’я Україна і Український народ звучало гордо, могутньо але ніжно та без виклику.

Слава Україні! Героям слава!

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський.