В Горщиківському ліцеї проведені засідання методичних об'єднань мовно-історичного циклу та вчителів початкових класів

Дата: 05.03.2021 12:01

02 та 04 березня 2021 року в Горщиківському ліцеї проведені засідання методичних об'єднань мовно-історичного циклу та вчителів початкових класів.

Вчителі обмінялися досвідом з впровадження в освітній процес інтерактивних форм організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках та впровадження компетентнісного підходу на шляху формування позитивної мотивації до навчання на уроках української мови та англійської мови.

Відвідали та обговорили відкриті уроки з української мови (5-Б клас - вчитель Вигівська Л.Б., 6 клас - вчитель Зарицька О.М., англійська мова 3-А клас - вчитель Вигівська А.В., 2 клас - вчитель Білошицька Н.В.).