Долучайтесь до кампанії «Подякуй вчителю». ВІДЕО

Дата: 23.03.2021 12:58

Міністерство освіти і науки спільно з фінським проєктом «Навчаємось разом» розпочали проведення кампанії «Подякуй вчителю», метою якої є нагадування українцям про важливу роль вчителя в розвитку та житті людини. Організатори пропонують приєднатись до героїв відеоролика та висловити вдячність своїм улюбленим педагогам, яким українці завдячують своїми успіхами.

До участі в кампанії було залучено представників різних професійних сфер, які взяли участь у зйомці відеоролика, і в якому згадали про своїх вчителів. Долучились і жителі Коростенського району, а саме сіл Васьковичі та Михайлівка.

Вони висловили слова подяки своїм вчителям та закликають зробити це і вас, шановні читачі. Ваші ролики ви можете надсилати на електронну адресу відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Коростенської РДА zmi@krstrda.zht.gov.ua

У Міністерстві освіти зазначають, що кампанія «Подякуй вчителю» є завершальним етапом національного проєкту «Класний вчитель». Метою цього проєкту була промоція українських вчителів як сучасних, компетентних, ерудованих і творчих педагогів, яких люблять учні та яким довіряють батьки.