В селі Жупанівка ліквідовано підпал сухої трави. Підпалювача виявлено та буде покарано!

Дата: 27.03.2021 17:47

Нещодавно ми попереджали жителів Горщиківської громади про відповідальність за спалювання сухої рослинності та нанесення шкоди природі.

Нагадаємо ще раз, що відповідно до законодавства за спалювання сухої трави та листя законом передбачений штраф до 153 тис. грн. За підпал з тяжкими наслідками для природи може загрожувати 5 років в’язниці!

Попереджали і про створення робочої групи з працівників Горщиківської сільської ради, поліції, бійців ДСНС та виїзні перевірки території громади.

Сьогодні силами створеної групи було зафіксовано підпал сухої рослинності в селі Жупанівка Горщиківської територіальної громади. Сильні пориви вітру сприяли швидкому поширенню вогню в бік житлових осель, проте пожежу спільними силами було ліквідована.

Знайдено і підпалювача. Ним виявися місцевий житель 30-35 років, який понесене адміністративну відповідальність.

Робота з виявлення підпалів сухостою спільною робочою групою продовжується.