В Горщиківській сільській раді продовжуються роботи з благоустрою

Дата: 01.04.2021 19:24

Сьогодні силами працівників Горщиківської сільської ради продовжились роботи з благоустрою території громади.

Відбулось прибирання кладовища с. Горщик. А саме: проводилось прибирання кладовища від сміття, прилеглої території від зайвих та аварійних дерев, а також молодняка, який її захаращував.

В найближчий четвер роботи в цьому місці продовжаться, адже зупинятись не час. Весна – це період, коли все навкруги зацвітає, з’являється молода зелена трава і час привести до ладу не тільки власні подвір’я, але й наш спільний дім – нашу Горщиківську громаду.

Щиро вдячні всім, хто підтримує ініціативу працівників сільської ради та жителів громади, які самооргінізовуються для прибирання прибудинникових територій та вулиці сіл Горщиківської сільської ради.