Про стан дотримання пожежної безпеки в установах підпорядкованих Горщиківській сільській раді. Про проведення новорічних свят на території Горщиківської ОТГ

Дата: 09.12.2020 21:02

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

від 09 грудня   2020 року

Про стан дотримання пожежної безпеки

в  установах підпорядкованих Горщиківській

сільській раді. Про проведення новорічних свят

на території Горщиківської ОТГ

Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Туровського О.А. про стан дотримання пожежної безпеки в установах підпорядкованих Горщиківській сільській раді, щодо дотримання правил пожежної безпеки у приватному житловому секторі  на території Горщиківської  ОТГ, керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради вирішив,

ВИРІШИЛИ:

1.  Перевірити проходження  навчання посадових осіб, які безпосередньо відповідають за стан пожежної безпеки, за перевірку  стану протипожежної   та техногенної безпек адміністративних приміщень та приміщень закладів освіти, культури підпорядкованих Горщиківській сільській раді. Попередити керівників вказаних закладів про персональну відповідальність за стан протипожежної безпеки.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, посилити в осінньо-зимовий період пожежно-профілактичну  роботу, забезпечити суворий контроль за дотриманням правил пожежної та техногенної безпеки при експлуатації опалювальних систем та установок, проведення ремонтних  зварювальних та інших робіт.

3.Провести  профілактичний огляд протипожежного стану пічного опалення, електрообладнання в оселях одиноких громадян похилого віку, інвалідів, багатодітних родин, в сім’ях, які перебувають на обліку як сім’ї, що знаходяться в складних життєвих обставинах.

4. Посилити роз’яснювальну роботу по попередженню пожеж (розмістити інформацію  на сайті громади).

5.Контроль за ходом виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Литвинчука  Миколу Олександровича.

Сільський голова                    Олексій ТУРОВСЬКИЙ