35-та річниця аварії на ЧАЕС. ВІДЕО

Дата: 26.04.2021 13:11

Двадцять четвертого квітня, напередодні 35-ої річниці аварії на Чорнобильскій атомній електростанції, за ініціативи голови громадської організації «Союз ветеранів ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в Овруцькому районі» Віталія Юшкевича, підтримки та організації голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, голови Коростенської районної ради Юлії Гаєвської, за участі голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка, представників народних депутатів України, територіальних громад Коростенського району до м. Чорнобиль, м. Прип’ять та до укриття четвертого атомного реактора ЧАЕС завітало близько 260 ліквідаторів аварії, членів їх сімей та представників ЗМІ. Детальніше на сайті Коростенської РДА за посиланням.