В Горщиківській громаді проводяться роботи з благоустрою

Дата: 27.04.2021 20:01

Приємно відзначити, що жителі Горщиківської громади активно долучаються до проведення робіт з благоустрою прилеглих територій.

Так, сьогодні за ініціативи та сприяння депутата Горщиківської сільської ради Ліни Копишинської відбулась толока по вул. Молодіжна, с. Горщик. Завдяки злагодженій роботі мешанців вулиці, вона стала чистою, охайною і тепер радує око.

Також розпочались роботи з облаштування паркану біля кладовища в селі Березівка. Відзначимо, що новий паркан було придбано за кошти сільської ради.

Шановні жителі Горщиківської грома! Ми щиро вдячні за вашу активність, небайдужість та допомогу! Гуртом ми можемо зробити більше. Разом - ми велика сила!