Від COVID-19 вакцинуються жителі Горщиківської громади віком 65+

Дата: 28.04.2021 13:36

Сьогодні серед жителів Горщиківської територіальної громади віком 65+ проводилось щеплення вакциною AstraZeneca-SKBio. Дана вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca та виробляється за ліцензією в Республіці Корея компанією SK Bioscience Co. Ltd.

21 квітня її було зареєстровано Міністерством охорони здоров'я (МОЗ) України для екстреного медичного застосування. При цьому дозвіл на її використання у себе надали раніше Великобританія, Європейський Союз, Індія і Канада.

Також в Україні вже відбувається вакцинація іншим ліцензійним варіантом препарату AstraZeneca - виробленою в Індії вакциною CoviShield. Серед інших вакцин, що використовуються в країні, - препарат компаній BioNTech/Pfizer (торговельна назва Comirnaty), 117 тисяч доз якого Україна отримала за механізмом СOVAX, та препарат виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

Так, від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області вже щеплено 20 168 осіб.

Нагадаємо, записатися до черги на вакцинацію можна трьома способами:

• через контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19
  • через портал державних послуг Дія

Також радимо звернутись до вашого сімейного лікаря.

Головна причина стрімкого зростання рівня захворюваності на COVID-19 – це недотримання карантинних та профілактичних заходів!

Будьте відповідальними – дотримуйтеся профілактичних заходів! Збережіть життя!