Благоустрій громади – справа щоденна і важлива!

Дата: 21.05.2021 10:47

В Горщиківській територіальній громаді продовжується робота з благоустрою території нашої громади. Так нещодавно працівниками Горщиківської сільської ради було висаджено деревця, квіткові композиції поблизу сільської ради, прибрано узбіччя центральної вулиці села Горщик.

Ми вже не вперше розповідаємо жителям громади про роботи з благоустрою до яких, і це дуже приємно, окрім працівників сільської ради, долучаються і громадяни, підприємства, установи та організації сіл нашої громади.

Всі вони з розумінням ставляться до виконання правил благоустрою і охоче підтримують чистоту та порядок на своїх та прилеглих територіях.

Ми щиро вдячні всім і кожному за участь в цих роботах, хто розуміє, що чистота та лад в нашій громаді - це спільна відповідальність жителів громади.

Висловлюємо також вдячність власникам приватних домоволодінь, які підтримують свої та прилеглі території в належному стані. Таких людей у наших селах більшість. І вигляд наших сіл у великій мірі залежить від власників приватних домоволодінь.

Пам’ятаймо, що благоустрій громади – справа щоденна і важлива!