Сердечні вітання з ювілеями надсилаємо Надії Андріївні та Сергію Федоровичу Мороз

Дата: 03.06.2021 10:15

25 травня свій ювілейний день народження 85-річчя відзначила Надія Андріївна Мороз із села Вигів. А, 3 липня 90-річний ювілей відзначатиме її чоловік - Сергій Федорович Мороз.

Родина Мороз - це приклад неймовірного кохання, пронесеного через все життя. Надія Андріївна та Сергій Федорович виховали гарних дітей, мають багато онуків, піклуються один про одного.

Сьогодні ми щиро і сердечно вітаємо з датами, які несуть в собі глибинну мудрість, чуйність, сердечність, добро.

Бажаємо родині Мороз ще довгих років життя, міцного здоров’я, добробуту, щастя, миру та злагоди! Хай береже Вас Господь Бог і дарує свою ласку!

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади

голова Горщиківської сільської ради Олексій Туровський.