Для дітей пільгових категорій Горщиківської громади було організовано ексурсію до м. Острог

Дата: 03.06.2021 13:25

02.06.2021 р. за підтримки та сприяння голови Горщиківської сільради Туровського О.А., благодійного внеску працівників сільської ради була організована екскурсія для дітей пільгових категорій у м.Острог, приурочена Міжнародному дню захисту дітей.

Возможно, это изображение (17 человек, люди стоят, на открытом воздухе и памятник)

Ми побували в древньому місті, перша згадка про яке датується 1100 р. Це колишні володіння знатного й древнього роду князів Острозьких. Саме князем Костянтином Острозьким у 1576 р.було створено перший вищий навчальний заклад у східній Європі - Острозьку академію; разом із І.Федоровим він заснував першу в Україні типографію.

Возможно, это изображение (23 человека, в том числе Зоя Сапотніцька, люди стоят и на открытом воздухе)

Дітям пільгових категорій, які, на жаль, не можуть собі дозволити часто відвідувати такі заходи, було цікаво ходити коридорами навчального закладу, відвідати церкву у приміщенні академії, де вони побачили безцінні багатовікові ікони.

Возможно, это изображение (стоит и в помещении)

Також діти нашої громади побували у замку князів Острозьких, якому 600 років. Стародавній одяг, зброя, предмети побуту, ікони, картини, меблі - це той безцінний історичний спадок, який дійшов до наших днів. А в музеї Книги, що розташований у Луцькій надбрамній вежі XVI ст., діти мали змогу побачити давні рукописні та перші друковані книги, серед яких найціннішою є Острозька Біблія 1581 р., яка оцінена у 2 млн.доларів.Особлива подяка за теплий прийом і допомогу працівникам служби пожежної охорони м. Острог, які забезпечили нам організацію маршруту екскурсії.

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)

Радісні та щасливі поверталися дітлахи додому, згадуючи побачене. Смачна піца, морозиво та інші смаколики теж залишили незабутні відчуття. Саме такі заходи виховують у дітей усвідомлення зв'язку з багатьма поколіннями, сприяють вихованню любові до Батьківщини.

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (3 человека и в помещении)

Возможно, это изображение (4 человека, в том числе Зоя Сапотніцька, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)