Про внесення змін до списку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Коростенського району Житомирської області

від 09 червня 2021року                                 №46

Про внесення змін до списку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Заслухавши інформацію фахівця із соціальної роботи Центру надання соціальної допомоги Горщиківської сільської ради Лопко Олену про сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах та проживають на території Горщиківської сільської ради, про внесення змін до списку сімей СЖО,  керуючись ст. 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Горщиківської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.  Внести зміни до списку сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та проживають на території Горщиківської  сільської ради, затвердити його згідно додатку .

1. Зняти з обліку такі  сім'ї з дітьми:

2.1.  сім’ю Добровольської Ніни Станіславівни, 11.12.1979 р.н., мати  3-х неповнолітніх дітей, проживає у с. Горщик, вул. Святкова, 36/2, у зв'язку з подоланням складних життєвих обставин.

2.2.сім’ю Гаєвської Оксани Володимирівни, 10.12.1982 р.н.,  мати 6-х

неповнолітніх дітей,проживає у с. Горщик, вул. Молодіжна, буд.2,

кв. 7, у зв'язку з подоланням складних життєвих обставин.

2.3. сім’ю Іскоростенського Миколи Івановича, 03.02.1964 р.н., батько виховує неповнолітнього сина, проживає у с. Березівка вул. Лугова, буд.10, у зв'язку з частковим подоланням складних життєвих обставин.

2.4. сім’ю Рибак Марії Михайлівни, 07.06.1997 р.н.,  яка перебувала  у складних життєвих обставинах, зареєстрована в с. Видень вул. Лісова, буд.9,  у зв'язку з позбавленням батьківських прав щодо своєї малолітньої дитини.

1. Поставити на облік сім'ю Миколайчук Марії Володимирівни,  01.08.1967 р.н., яка проживає в с. Горщик вул. Злагоди, буд.15, як таку, що перебуває у складних життєвих обставинах (дитина зазнала сексуального насильства).

1.  Контроль за виконання даного рішення покласти на секретаря   сільської ради  Іскоростенську С.П.

Сільський голова                                             Олексій Туровський