Запрошуємо на Літній ярмарок рослин від Садового центру «Брусвяна»

Дата: 03.07.2021 17:08

З метою сприяння розвитку в Україні садівництва та ягідництва, популяризації декоративних рослин, залучення широких верств населення до навчання агротехніці садіння та правильного догляду за рослинами, Садовий центр «Брусвяна», спільно з ТОВ «Брусвяна» та сільськогосподарським виробничим кооперативом «Брусилівська ягода» організовує проведення 10-17 липня 2021 року у с. Костівці (вул. Польова, 1), Брусилівського району, Житомирської області ЛІТНЬОГО ЯРМАРКУ РОСЛИН від Садового центру «Брусвяна».

Організація та проведення ЛІТНЬОГО ЯРМАРКУ буде сприяти зростанню зацікавленості населення  садівництвом та ягідництвом,  спонукати до садіння рослин на присадибних ділянках та навчанню правильного догляду за ними, покращенню екології у містах та селах нашої країни, зростанню зайнятості населення.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати Літній ярмарок рослин !!!

Учасникам ярмарку пропонується цікава та різноманітна програма.

Більше інформації щодо ЛІТНЬОГО ЯРМАРКУ РОСЛИН на https://www.facebook.com/events/505697417309089?ref=newsfeed

та за телефоном: 067 411 69 08