Шановні, дорогі жителі Горщиківської територіальної громади!

Дата: 31.12.2021 08:00

Щиро і сердечно вітаємо вас з Новим 2022 роком!

До кінця 2022 року залишаються лічені години. Час підбивати підсумки, робити висновки, говорити про плани та цілі…Цей рік дійсно був непростим. Ми разом пережили чимало: це і пандемія, і війна на сході нашої країни, які, на жаль, не припиняються. Та ще більше ми здобули. Ми стали мудрішими, дорослішими у прийнятті рішень, добрішими один до одного.

Тож, у новому 2022 році я від імені всього колективу Горщиківської сільської ради, від себе особисто бажаю кожному, щоб збулося все те, що ви побажали, щоб всі цілі були досягнуті, а плани перевиконані.

Нехай все погане і неприємне залишиться в році, що минає. Бажаю в новому році відчути нові емоції, дізнатися і побачити багато нового, зустріти нових людей, щоб Новий рік приніс в кожен будинок багато посмішок, багато сміху, виконання всіх бажань та мрій, матеріального достатку і стабільності скрізь і в усьому!

голова Горщиківської територіальної громади

Олексій ТУРОВСЬКИЙ