Засідання педагогічної ради "Створення моделі конкурентоспроможної особистості та шляхи її формування в умовах НУШ"

Дата: 31.12.2021 09:44

30 грудня 2021 року відбулося засідання педагогічної ради "Створення моделі конкурентоспроможної особистості та шляхи її формування в умовах НУШ".

Вчителі Бондар В.В., Петровська Н.В. поділилися своєю майстерністю та баченням можливостей формування конкурентоспроможної особистості учнів ліцею.

Практичний психолог Власюк К.В. звернула увагу на психолого-педагогічну підтримку учнів у самопізнанні, самооцінці, самореалізації.

Вигівська Л.Б. наголосила, що зараз необхідно мислити, працювати, будувати освітній процес по-новому.

Директор Тиць О.В. підкреслив, що необхідно формувати розвинену, активну, творчу особистість, яка буде здатна навчатися протягом життя, буде вміти застосовувати знання в певних ситуаціях.