Велике будівництво на Житомирщині: в Овручі триває реконструкція стадіону «Юність»

Дата: 13.01.2022 09:17

У рамках президентської програми «Велике будівництво» цьогоріч продовжиться реконструкція стадіону «Юність» у м. Овручі.

Метою проєкту є створення сучасного спортивного стадіону для забезпечення потреб жителів громади, підвищення ефективності підготовки спортсменів, рівня надання освітніх, фізкультурно-спортивних послуг, залучення до здорового способу життя дітей, юнацтва та інших верств населення.

На об’єкті вже виконано усі демонтажні роботи, влаштовано зовнішнє водопостачання, каналізацію, освітлення.

В межах ділянки виконано підготовку під проїзди та пішохідні доріжки та сплановано футбольне поле.

Наразі здійснюється реконструкція котельні та встановлюється огорожа стадіону.

Крім того, проєктом передбачено встановлення трибуни для глядачів на 480 місць, реконструкцію на першому поверсі будівлі комплексу спортивної зали, роздягальні з душовими та санвузлами, кабінету лікаря, універсального санвузла для маломобільних груп населення.

Під час реконструкції стадіону дотримано усіх вимог безбар’єрності, об’єкт буде повністю пристосований для людей з обмеженими фізичними можливостями.

За інформацією Департамент регіонального розвитку ОДА, реконструкцію розпочато у 2021 році за кошти місцевого бюджету та інфраструктурної субвенції. В цілому профінансовано майже 14,0 млн грн. Завершити проєкт планується у 2023 році.

Нагадаємо, що на Житомирщині у рамках програми Президента України триває реконструкція плавальних басейнів у Бердичеві та Житомирі.

Довідково. Загальна кошторисна вартість проєкту – 39 689,233 тис грн. Об’єкт реалізується за кошти платників податків.