Велике будівництво на Житомирщині: у 2022 році на території Житомирської області планується ремонт 40 об’єктів дорожньої інфраструктури

Дата: 19.01.2022 15:38

У 2022 році на ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які будуть реалізовані в рамках програми Президента України «Велике будівництво», з державного бюджету передбачається субвенція у розмірі 1 599 886,525 тис. грн (в тому числі залишки субвенції минулого року 309 471,625 тис. грн). Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

Так, дану субвенцію спрямовано на:

• капітальний ремонт та реконструкцію – 1 279 911,200 тис. грн;
  • експлуатаційне утримання – 313 805,325 тис. грн;
  • поточний середній ремонт – 6 170,000 тис. грн.

Ремонтні роботи в поточному році планується проводити на 40 об’єктах дорожньої інфраструктури (з них 6 — штучні споруди), загальною протяжністю 67,66 км, з яких:

• 5 об’єктів (0,72 км) — реконструкції доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг у населених пунктах. Дані об’єкти перехідні з 2021 року;
  • 33 об’єкта (66,02 км) — капітальний ремонт доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг у населених пунктах (з них 16 об’єктів нових, 17 об’єктів перехідних з 2021 року);
  • 2 об’єкти (0,92 км) — поточний середній ремонт. Дані об’єкти перехідні з 2021 року.

Нагадаємо, що у 2021 році у рамках програми Президента України «Велике будівництво» було реалізовано 43 об’єкти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автодоріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.

Довідково. Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2022 році 11.01.2022 року направлено на погодження до Державного агентства автомобільних доріг України.