Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом

Дата: 26.01.2022 15:11

У рамках президентської програми «Велике будівництво» у 2021 році в Житомирській області здійснювався більше пів сотні кілометрів місцевих автодоріг.

Одним з об’єктів дорожньої інфраструктури стала ділянка дороги О 061938 Романів – Лісна Рудня — Межирічка  км 1+500 — км 6+500, яка була капітально відремонтована в рамках президентської програми.

Так, для створення необхідного рівня безпеки дорожнього руху та доведення ділянки до нормативних  параметрів дороги було виконанні роботи згідно проєкту, а саме:

• влаштування вирівнюючого шару основи із щебенево-піщаної суміші С-5 та С-7;
  • влаштування асфальтобетонного покриття по всій ділянці ремонту;
  • влаштування поширення;
  • улаштування узбіч;
  • встановлення колесовідбійника;
  • влаштування п’яти автобусних зупинок;
  • влаштування  двох нових мостів довжиною 12,5 м кожен;
  • встановлення комплексів автономного освітлення на базі посилених металевих опор;
  • влаштування дорожньої розмітки;
  • встановлення нових технічних засобів організації дорожнього руху (знаків, сигнальних стовпчиків та ін).

Дана автомобільна дорога належить до V категорії і проходить в межах населених пунктів смт. Романів та с. Ясногород Житомирського району.

Загальна кошторисна вартість об’єкту склала 49 540,380 тис. грн. Замовник робіт – Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації.

На об’єкті завершені всі роботи які були передбачені проєктною документацією. Об’єкт введено в експлуатацію.