Про взяття на квартирний облік

Дата: 22.02.2022 15:56

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

16 лютого  2022 року      № 13

Про взяття на квартирний

облік

Розглянувши заяви гр. Горбатого Андрія Сергійовича від 01.12.2021 року та гр. Молькителер Анжеліки Валеріївни від 25.01.2022 року»,  відповідно до ст.13,17 та ст.26  «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській УСР»  та Житлового кодексу, ст.15 Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», керуючись ст. 30,59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської  ради:

ВИРІШИВ:

1.Взяти на квартирний облік:

1.1 гр. Горбатого А.С.  1977 р.н., який зареєстрований за адресою: вул. Вигівська, буд. 15, с. Вигів, має право на пільги,встановлені законодавством України для ветеранів війни - учасників бойових дій, на першочергову чергу квартирного обліку.

1.2 гр. Молькителер А. В. 1998 р.н., яка зареєстрована за адресою: вул. Залізнична, буд. 10, с. Вигів, яка має право на пільги, передбачені законодавством України для багатодітних дітей, на першочергову чергу квартирного обліку.

2. Житловій комісії  повідомити гр. Горбатого А.С., гр. Молькителер А.В.  в  15-денний термін про  взяття на першочергову чергу  квартирного  обліку.

Сільський голова                        Олексій ТУРОВСЬКИЙ