Все для Перемоги!

Дата: 21.03.2022 14:36

Сьогодні така невеличка територіальна громада як наша, її небайдужі люди, небайдужі працівники Горщиківського ліцею роблять все можливе і неможливе аби наші захисники і захисниці мали все необхідне для того, щоб перемогти рашистів.

З великою любов'ю та повагою наші жителі включились у волонтерську справу. Більше 300 банок тушкованого м'яса, різноманітні смаколики, а саме вареники з картоплею, капустою, м'ясом, бандерики, налисники з різними начинками, холодець і все це ручної роботи було надано нашим воїнам.

Така підтримка надзвичайно важлива, адже це не просто продукти, це частинка душі, це домашні страви, які притаманні нашому народу, це своєрідний заклик: "Тримайтесь дорогенькі! Ми з вами!"