8 травня - День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2022 08:00

Сьогодні Україна вшановує пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв Другої світової війни, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства, забравши від 50 до 85 мільйонів життів по всьому світу.

Під час цієї війни ми – українці – відзначилися героїзмом, хоробрістю та самопожертвою на всіх фронтах та в усіх арміях Антигітлерівської коаліції та зробили значний внесок у перемогу над нацизмом. Україна була одним із основних полів битви, на якому ми втратили вісім мільйонів співвітчизників та представників інших народів, які проживали на нашій землі і боролися за неї.

Перемога – плід титанічних зусиль десятків держав та сотень народів. Сьогодні, як і у середині минулого століття, ми знову захищаємо свою Вітчизну від агресора-окупанта. І сьогодні ми впевнені у своїх силах, адже за нами правда і з нами Бог. Перемогли нацизм - переможемо і рашизм!

Схилимо голови у хвилині мовчання за всіма загиблими та жертвами Другої світової війни. Віддамо шану захисникам і захисницям України сьогодення.

Слава Україні!

Олексій Туровський,