Сьогодні День сімейної медицини

Дата: 19.05.2022 16:08

Від щирого серця та з почуттям глибокої вдячності за важку та надзвичайно важливу справу від імені усієї Горщиківської територіальної громади сьогодні вітаю всіх лікарів сімейної медицини України та Коростенщини. Особливо теплі слова хочу сказати сімейному лікарю, якого знають і шанують в кожній домівці нашої громади, який віддає себе людям, дбає про наше з вами здоров’я - Юлій Вікторівні Мельниченко.

Саме ви знаєте, яка температура і який тиск у ваших пацієнтів, які хвороби їх турбують. Адже люди приходять до вас і за добрим словом також.

У день вашого професійного свята від усієї душі хочу побажати не тільки дбати про здоров'я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у вашій справі і гарного настрою!

З повагою та від імені громади

Олексій ТУРОВСЬКИЙ