Олексій Туровський: У перший літній і сонячний день привітати хочу всіх діточок з чудовим святом дитинства Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 07:41

Від усієї душі, сердечно хочу сьогодні побажати не знати, що таке сімейне насильство, образа, злість, біль, гіркота і розчарування. Хочу аби діти України жили під мирним українським небом та раділи життю, були по-дитячому наївними, безпосередніми, любили життя і були огортані турботою, ніжністю, ласкою батьків!

Бажаю частіше мріяти і веселитися. Бажаю ніколи не сумувати і не сумніватися в собі. Бажаю полуничного настрою і захоплюючих історій. Бажаю вірних друзів і захоплюючих подорожей. Нехай попереду чекає яскраве літо з повітряними кулями, смачними солодощами, великими радощами. З Днем захисту дітей!

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський